Tenis Neratovice

Oddíl tenisu TJ Neratovice poskytuje svým členům zázemí pro jejich jak rekreační, tak i závodní hraní. Hlavním cílem oddílu je nadchnout mládež pro bílý sport. Za tímto účelem jsou každoročně přihlašována družstva do týmových soutěží v kategoriích dospělých, dorostu, starších žáků, mladších žáků a baby tenisu.

V průběhu letní sezóny je členům k dispozici sedm antukových kurtů, které se nachází ve dvou areálech. V zimě mají členové k dispozici jeden krytý kurt. Tenisový oddíl mimo toho, že zajišťuje hráčům možnost hrát na venkovních kurtech a v hale, tak pro své hráče každoročně v průběhu července pořádá tenisové soustředění, které probíhá v areálu oddílu. V neposlední řadě oddíl organizuje turnaje mládeže i dospělých.

tenis1-web.jpg
počet členů
počet trenérů
areály
krytý kurt
Dospělí

Družstvo dospělých v současnosti hraje II. třídu.

František Menda

Předseda oddílu