Atletika Neratovice

Atletický oddíl TJ Neratovice má dlouholetou tradici. Od založení v roce 1968 prošlo atletickým oddílem mnoho závodníků a trenérů. V současné době se zaměřuje zejména na mládež, kde v jednotlivých kategoriích dosahují jak jednotlivci, tak družstva úspěchy na krajské i celostátní úrovni. Tréninky probíhají na atletickém stadionu v Neratovicích, v zimní sezóně venku a ve sportovní hale v Jarošově ulici.

Tréninky dětí jsou zaměřeny na získávání atletických dovedností, vytrvalosti a koordinace pohybu. Starší atleti se již specializují na jednotlivé disciplíny. V průběhu roku se oddíl účastní atletických soutěží družstev i jednotlivců na dráze a v hale.

atletika.jpg
počet členů
počet trenérů
počet rozhodčích
tréninkových skupin
Dorost a junioři (2008 a starší)

Tato tréninková skupina se intenzivně věnuje atletické přípravě a atleti se začínají specializovat na jednotlivé disciplíny. Tito atleti se účastní závodů jednotlivců i družstev formou hostování v jiném oddíle a dosahují skvělých výsledků na krajské i republikové úrovni (Jakub Lenoch - mistrem ČR 2023 ve víceboji).

trenér: Jan Bílý, Michal Trédl, David Vondruška

Mgr. Michaela Kučerová