Modernizace prostor ve sportovní hale

V průběhu jednoho roku proběhly rozsáhlé rekonstrukce v prostorách sportovní haly. Hned při příchodu do haly si můžete všimnout nově vybudovaných parkovacích míst na straně přes silnici směrem od haly. Novinkou je také chodník a oplocení před vstupem do haly. Samotný vstup již zdobí nové vchodové dveře. Co se místnosti týče, tak novinkou je klubovna, tři kanceláře, jedna společenská místnost, kuchyňka, zázemí pro úklid a nové toalety u šaten. Největší rekonstrukcí prošly bývalé zasedací místnosti, které byly probourány a proměněny ve dva moderní sály na cvičení. V sálech již nyní najdete využití pro kruhové tréninky, aerobic, pilates, jógu nebo cvičení s TRX pro který má menší sál nainstalovanou stropní konstrukci. Sály jsou vybaveny velkou řadou pomůcek od žíněnek až po řadu pomůcek na posilování jako powerbagy, lano, plyo-stupínky, činky apod. Oba sály jsou na jedné ze stěn obklopeny zrcadly, které sportovcům umožní lepší přehled a kontrolu nad jejich cvičením.